PRODUKTET HOT PRODUKTET

Rreth nesh Në Meiruike

Industria lider në testimin dhe matjen e instrumenteve dhe njehsorëve.

E themeluar në vitin 2006, është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e përkushtuar për kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e instrumenteve të testimit dhe matjes, njehsorëve dhe pajisjeve industriale të ngjashme.

Meruike këmbëngul për inovacion të pavarur, dhe ka zhvilluar dhe prodhuar rregullore sigurie, rregullore për sigurinë mjekësore, Matësit e tensionit të përballueshëm me tension ultra të lartë, Matësit dixhitalë të tensionit të lartë, Testues DC me rezistencë të ulët, Matësit inteligjentë të energjisë (matësit e energjisë), Furnizime lineare me energji elektrike, Dhe Ndërrimi i furnizimeve me energji elektrike.

Meiruike Electronic

PRODUKTET E PARAQITUR PRODUKTET

LAJME Dinamike

1-200R4151SLF 1-200R4152230F7 1-200R4151P1928 1-200R4151F0U1 1-200R415162WK 1-200R4151543157
2021-Tetor-Enj

Matësi dixhital i tensionit të lartë RK149-20ASerie...

[Marco] Vështroi shumë metra. Megjithatë, ai mendon se HP3458A është më i miri, edhe pse ato u prezantuan më shumë se 30 vjet më parë në 1989. Dikush i dhuroi një [Marco], por ai shfaqi disa mesazhe gabimi dhe tregoi sjellje të paqëndrueshme kur filloi, kështu që ai kishte nevojë për disa riparime. Sipas [Marc...
2021-tetor-e mërkurë

Punonjësi zgjedhor në Gjeorgji pushohet nga puna për grisjen e...

Zyra është vënë nën kritika nga mbështetësit e Trump, të cilët miratuan legjislacion gjithëpërfshirës që mund të çojë në marrjen e legjislaturës shtetërore të kontrolluar nga republikanët. Zyra zgjedhore në kontenë Fulton, Partia Demokratike e Gjeorgjisë, tha të hënën se dy punëtorë u pushuan nga puna për grisjen ...
2021-Shtator-Mart

Njoftimi për Ditën Kombëtare Kineze dhe ajo...

Të nderuar klientë, Faleminderit për mbështetjen tuaj! Dita Kombëtare e 2021 po vjen, i gjithë stafi i Shenzhen Meiruike Electronic Technology Co., Ltd. Uroj të gjithë klientëve një festë të lumtur! Sipas Marrëveshjes së Festës së Ditës Kombëtare 2021 të Zyrës së Përgjithshme të Këshillit të Shtetit dhe Specif...
2021-shtator-sht

Enbridge rrjedh 10,000 gallon të linjës 3 d...

Northern Minn Në një raport të ri të lëshuar nga MPCA, agjencia përshkruan rrjedhjet midis 8 qershorit 2021 dhe 5 gushtit 2021. Në një letër që nxiti krijimin e raportit, 32 ligjvënës të MN kërkuan që MPCA "të pezullojë përkohësisht certifikimin e Seksionit 401 dhe urdhëroi Enbridge që menjëherë të st...
2021-Shtator-Enj

SCI (Slaughter Company Inc.) njoftoi se...

SCI (Slaughter Company Inc.), një lider në thjeshtimin e sigurisë, njoftoi shtimin e testuesve të tensionit të rezistencës së serisë 298 në testuesit e tensionit të rezistencës së serisë 290. 298 është një testues i tensionit të rezistencës AC 500 VAC, i cili mund të sigurojë rrymë dalëse AC 100 mA. Gjatë rezistencës së tensionit AC...
2021-shtator-mërkurë

Njoftim për pushime në festivalin e mesit të vjeshtës

Të nderuar klientë, sipas festave ligjore kombëtare dhe situatës së biznesit të kompanisë sonë, kompania jonë do të ketë pushime nga data 19 deri më 21 shtator, gjithsej 3 ditë. 18 shtator (e shtune), 22 shtator Pune normale. Gjate pushimeve, nese ka nevoje urgjente te klienteve, P...
  • facebook
  • linkedin
  • youtube
  • twitter
  • blogger

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni