Na kontaktoni

Rreth:

Shenzhen Meiruike Electronic Technology Co, Ltd.

Adresë:

1201, Ndërtesa B7, Parku Industrial Ndërkombëtar i Bizhuterive Lilang, Nr. 31, Rruga Bulan, komuniteti Xialilang, Rruga Nanwan, Distrikti Longgang, Shenzhen, Kinë

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  • facebook
  • linkedin
  • YouTube
  • Cicëroj
  • bloger
Produktet e veçuara, Harta e faqes, Matësi dixhital i tensionit të lartë, Matës dixhital i tensionit të lartë, Matës i tensionit të lartë statik, Matësi i tensionit, Matësi i kalibrimit të tensionit të lartë, Matës i tensionit të lartë, Të gjitha Produktet

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni